KONST / Litografier / Färglitografi 11564010
nr 1156 4010
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Café, signerad och numrerad 85/310, bladets mått: 48x60
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:25:44
20/1 05:20:51
1.500 kr
22/1 18:20:44
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow